2/12/2013

OUTFITS| bordowy ze złotem

Stylizacja z moją ulubioną bluzką, którą zrobiłam ostatnio. Bordowe litery idealnie pasują do bordowych koturn, które teraz królują w najświeższych gazetach i aktualnych trendach.  Literki są skórkowe, więc od razu pomyślałam o moich skórzanych spodenkach, do których namówiła mnie moja mama wraz z siostrą. Minimalistycznie lecz z klasą czyli tak jak lubię. Czarna marynarka jako dopełnienie całego outfit'u i złote dodatki.. Złoto z bordem? Ostatnio zakochałam się w tym dość odważnym połączeniu, co na pewno zauważycie w kolejnych outfitach. Oczywiście, jeśli stwierdzicie, że jest za zimno na krótkie spodenki proponuję albo grube zakolanówki, albo czarne rurki. Co sądzicie?


This is stylisation with my favourite blosue which I've done last time. Burgundy latters perfectly adapt to burgundy contours which are on the top in the fashion news. The letters made by leather so my idea came on my leather shorts, which I bought becouse of my sister's and mum's persuade. Minimalist but whith a classicsm it is what I really like. My black jacket with gold accesories complete all my outfit. Gold with burgundy? Last time I fell in love ihich this brave team which you will notice in next outfits.
Obviously if you will feel that it is too cold to wear shorts I propose woolen over the knee sock or blak trousers. What do you think?

bluzka- DIY, koturny- PRIMARK, spodenki- PRIMARK, marynarka- Butik w Anglii, naszyjnik- RIVER ISLAND, zegarek- iloko.pl