8/17/2012

LIFE| fashionTweekWitam po długiej przerwie :) Od 8.08 do 14.08. 2012 byłam na tygodniowym szkoleniu fashionTweek ( pierwszego w Polsce!) w którym uczono nas w trzech dziedzinach- STYLIZACJA, PROJEKTOWANIE i KRAWIECTWO :) Obóz został zorganizowany przez zdolnego Jędrzeja, a odbywał się w pięknym i malowniczym Gdańsku. Cały mój wyjazd był prezentem urodzinowym na szesnaste urodziny :) Dziękuję Martynie za pomysł, oraz Adze i Mamie za pomoc finansową :P


Zajęcia stylizacji prowadziła Julia Kuczyńska MAFFASHION ( dowiedz się więcej) Moje obawy o tym, że Julia będzie się "wywyższała" wcale się nie sprawdziły. Miła atmosfera i energia jaką nam dawała sprawiały że czas spędzony z nią był niezapomniany. W rzeczywistości Maff jest niższa i drobniejsza niż w moich wyobrażeniach.. :)


 Na zajęciach stylizacji m.in. mówiłyśmy o swoich wadach i zaletach w wyglądzie, dzięki czemu Julia pomogła nam skorygować wady dobierając odpowiednie ubrania, robiłyśmy zdjęcia potem je przerabiając w programach których używa Maffashion, oglądałyśmy film Coco Chanel, robiłyśmy kolaże z gazet, w których oceniałyśmy sylwetki i dobierałyśmy do nich odpowiednie stroje, brałyśmy udział w konkursie ( w którym trzeba było zrobić wakacyjne zdjęcie bez twarzy) ,a do wygrania była rzecz ze sklepu StaffByMaff, niestety nie udało mi się wygrać, ale WSZYSTKIE DZIEWCZYNY na pamiątkę dostaną.. LEGGINSY Z KOLAŻEM NASZYCH ZDJĘĆ, KTÓRE BĘDĄ W SPRZEDAŻY! :D Zdjęcie poniżej z moimi nóżkami trafi właśnie na te legginsy :)


 Krawiectwo natomiast prowadziła sympatyczna Pani Monika, która nauczyła nas podstaw szycia na maszynie oraz podstawowych wzorków robionych ręcznie :) Miałyśmy do dyspozycji 12 maszyn i 21 manekinów :) O projektowaniu napiszę jutro, w oddzielnym poście, pokazując coś co stworzyłam sama :) Nie obędzie się bez mixu! :)A na koniec filmik stworzony przez Julię, opisujący cały ten tydzień :) Miłego oglądania!