2/19/2013

DIY| holografic bag

Holograficzny kolor zdobył serca projektantów z całego świata. Moja miłość co do tego koloru zaczyna i kończy się na torebce. Na jej pomysł wpadłam będąc w Paundlandzie w UK. Nim się zorientowałam papier do pakowania prezentów znalazł się w mojej dłoni a kilka dni później w mojej torbie podróżnej.

Potrzebne wam będą:
- papier hograficzny
- filc, szkolna teczka, lub cokolwiek co jest sztywne
- nożyczki
- klej/maszynę do szycia
- gumka do włosów
-guzik

Wykonanie jej jest banalne;  wykrój wybrany przez siebie model torebki, następnie uszyj ją na maszynie. Nanieś na powierzchnię kopertówki odrobinę kleju i przyłóż papier. Na końcu przyszyj guzik i zrób dziurkę, przez którą przewleczesz gumkę ( służącą razem z guzikiem za zapięcie) Kopertówka ze światowych wybiegów jest już do twojego użytku,  proponuję zestawić ją z czymś klasycznym, np. czarne rurki, biała koszula i czarna marynarka oraz szpileczki które widziałam w Londyńskim H&M.Holografic colour cought hearts designers from whole world. My love to this colour starts and finishes on my bag. I took this idea when I wan in Paundland in Uk. Tke packet paper jumped to my hand and few days later came to my laguage. 

You will need:
- holografic paper
- tomentum. school breifcase and whatever what is rigid and hard
- scissors
- glue/ sewing machin
- accesorise to hair
- a button

It's ery easy to make it! Choose and cut any model of your bag and next try to sew it on sewing machine. Put on your clutch a little bit of glue and put there a paper. In the end sew the button. Mke a little hole which you will use to fasten ur botton. The Clutch from world's catwalks it's yours! I propose wear it with something classic like for example black jeans, white kirt and black jacket and heels which I have seen in H&M in London.H&M shoes