3/16/2015

DIY| ozdobny stanik / fashion bra

Od kilku tygodni miałam pomysł na ozdobny stanik, jednak wiedziałam, że zrobienie go wymaga poświęcenia kilku godzin i dużo więcej cierpliwości niż zawsze. Z efektu jestem bardzo zadowolona! Uwielbiam tworzyć, więc te kilka godzin upłynęły mi dość szybko i przyjemnie :)
Gdy porwę jakiś łańcuszek, rezygnuję z jego wyrzucenia, bo oczywiście "może kiedyś mi się przyda". Tak stało się i tym razem- wyjęłam 4 rodzaje łańcuszków i na manekinie stworzyłam projekt. Zabawy było dużo- pomysłów też :) Nie obyło się bez przymiarek aby dopasować ramiączka, bo niestety nie są regulowane. Z przyzwyczajenia, wbiłam sobie trzymaną szpilkę w brzuch, jednak spora warstwa tkanki tłuszczowej uchroniła moją wątrobę od przedziurawienia :) Wiadomo- mój menekin wytrzyma wszelkie tortury wbijania mu szpilek, jednak na siebie uważajcie :) 
Dużo czasu zajęło mi mocowanie małych zaczepek łączące łańcuszki- to chyba najtrudniejsza czynność, bo ramiączka doszyłam po prostu czarną nitką. Instrukcja jest chyba oczywista :)
W kolejnym poście przedstawię wam stylizacje z owym stanikiem- jesteście ciekawe? :)

Manekin o imieniu Janina doczekała się sesji zdjęciowej!
A oto efekty naszej współpracy:mod: Daria Michałowska (ja)
Sandra Wiśniewska