9/03/2013

OUTFITS| Myszka Mini byMJ


Czuję się niezręcznie, gdy mijam jakąś dziewczynę ubraną w taką samą bluzkę jak moja. Koniec z tym! Od kiedy istnieje byMJ mam głowę pełną pomysłów. Wystarczy skontaktować się z Magdaleną i napisać jaką się chce bluzkę- a taka powstanie :) Tunika ( którą można nosić też jako sukienkę) była moim pomysłem ( choć tak na prawdę nieświadomie wybrałam ulubioną postać z bajki), i tak powstała jedyna w swoim rodzaju tuniko-sukienka z napisem mojego bloga :) Noszę ją zazwyczaj z morelową marynarką i odrobiną srebrnej biżuterii. 
Gdy tylko zdobędę trochę pieniędzy zamawiam kolejną bluzkę z moim ulubionym napisem, którą dawno temu chciałam zamówić ale nikogo odpowiedniego nie znalazłam. Moim zdaniem to także świetny prezent urodzinowy dla przyjaciółki, chłopaka czy siostry. Rozmiary koszulek są różne od XS do XL :) Pochwalę się, że zostałam naczelną modelką byMJ i prezentuję ubranka na tej stronie :) Więcej o pomysłodawczyni, fotografie i o administratorze dowiecie się w zakładce "o nas". 
Jeśli Ty również chcesz spróbować swoich sił jako modelka byMJ i jesteś z Olsztyna lub okolic skontaktuj się ze mną:
daruunia13@wp.pl - na pewno odpiszę :)

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z innymi dziełami byMJ na stronie:a także na świeżo założonymoraz na fanpage fotografa byMJ Kasi :)